قوانین و مقررات برینور

در این صفحه شرایط استفاده از وبسایت آموزشی برینور را مشاهده میکنید.

بروزرسانی شده در 1 اسفند 1400

سلام، به مدرسه برینور خوش آمدید

هر سرویس دهنده‌ای در دنیای واقعی و مجازی بر پایه یک سری قوانین و مقررات بنا شده است تا بتواند محیط عادلانه و با کیفیتی برای مخاطبان و کاربران خود مهیا نماید. به همین دلیل برینور قوانینی تدوین نموده تا ضمن برخورداری ازحقوق عدم انتشار محتوا خود بتواند با هرگونه تخطی احتمالی برخورد جدی و قانونی در راستای قرارداد زیر نمایند.
صفحه قوانین پیش رو ، توافقی است بین کاربر و برینور، و یک قرارداد قانونی و لازم الاجرا محسوب میگردد. تبعیت از این قوانین برای تمامی کاربران و افرادی که به هر طریقی و یا هر وسیله ای از خدمات برینور مانند دوره های آموزشی، مقالات و .... بهره مند هستند الزامی است. تمامی موارد و بندهای موجود در این متن بخشی از قوانین ذکر شده در این توافق است

• کاربر به معنای شخصی است که به هر طریقی و به هر میزان از وبسایت برینور بازدید و یا از خدمات و دوره ها و ... آن استفاده میکند.
• وبسایت مدرسه برینور به آدرس www.brainor.ir طرف دیگر این قرارداد بشمار میرود که به صورت خلاصه در صفحه قوانین پیش رو برینور نامیده میشود.

حساب کاربری و احراز هویت

شما به منظور خریداری دوره ها و یا بهره مندی از خدمات ویژه کاربران مدرسه برینور، نیازمند یک حساب کاربری هستید. ازین رو لازم است در وبسایت ثبت نام کنید. وارد کردن اطلاعات صحیح و معتبر در فرم ثبت نام (نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل) الزامی است و برینور هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.
هر حساب کاربری تنها متعلق به یک فرد می باشد و پس از احراز هویت از طریق ایمیل تایید می شود. لذا از به اشتراک گذاری اطلاعات حساب کاربری خود با دیگران خودداری کنید. در صورتی که بیش از یک نفر (فردی به جز صاحب حساب) از یک حساب کاربری استفاده کنند، برینور حق دارد بنا به صلاح‌دید خود اقدامات قانونی لازم را نسبت به فرد و حساب کاربری مربوطه انجام دهد.
در صورتی که فردی به حساب کاربری شما دسترسی پیدا کند، در اولین فرصت موضوع را به تیم پشتیبانی برینور اطلاع دهید. استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سوء استفاده‌های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر، موجب مسدود شدن حساب کاربری توسط برینور می‌گردد.
درصورتی‌که شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از خدمات مجموعه نموده، برینور می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. لازم به ذکر است در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

ثبت نام دوره

تمامی سرفصل‌ها و قیمت دوره‌های آموزشی برینور بصورت کامل در توضیحات دوره در صفحه مربوط به آن دوره ارایه شده است.

پرداخت

شما به منظور استفاده از دوره‌های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی هستید. روش‌های پرداخت ما امن و معتبر هستند و شما توافق می‌کنید که از درگاه‌های غیر امن، به هیچ عنوان پرداختی انجام ندهید.
پرداخت هزینه دوره بر اساس تومان می‌باشد در صورت تبدیل ارزهای دیگر به تومان هزینه‌های ناشی از تبدیل به عهده شما است.
پرداخت هزینه دوره ها به دو صورت نقدی و اقساط (برای برخی دوره ها) امکان پذیر است. چنانچه روش پرداخت اقساطی را انتخاب کنید فاصله پرداخت هر قسط نسبت به قسط قبلی حداکثر 30 روز است. و در صورت عدم پرداخت در زمان اشاره شده براساس قیمت دوره مبلغی به عنوان جریمه به مبلغ قسط اضافه شده و کاربر ملزم به پرداخت آن است.
برای خرید اقساطی دوره‌ها در جشنواره‌های فروش برینور، در صورتی که مبلغ قسط در مدت تعیین شده (30 روز) پرداخت نشود، کاربر ملزم به پرداخت هزینه کامل دوره بدون درنظرگیری تخفیفات جشنواره خواهد بود.
پیش پرداخت دوره‌ها و اقساط به منزله قبول کردن شرایط شرکت در دوره است.

خرید سازمانی و گروهی

برای افراد و یا سازمان هایی که تمایل داشته باشند به صورت همزمان در دوره‌های برینور ثبت نام نمایند، تخفیف‌های ویژه به صورت زیر لحاظ می‌شود:

• ثبت نام از ۳ تا ۵ نفر به صورت هم‌زمان : ۲۵٪ تخفیف
• ثبت نام از ۵ تا ۱۰ نفر به صورت هم‌زمان : ۳۰٪ تخفیف
• ثبت نام از ۱۰ تا ۳۰ نفر به صورت هم‌زمان : ۴۰٪ تخفیف
• ثبت نام از ۳۰ نفر به بالا به صورت هم‌زمان : ۵۰٪ تخفیف

در لیست فوق تعداد ثبت نام همزمان ملاک است و نه تعداد افراد. برای مثال اگر ۲ نفر درخواست ثبت نام یکجا در ۳ دوره را داشته باشند، تعداد ثبت نام همزمان عدد 6 خواهد بود.
در هر خرید فقط یک تخفیف قابل استفاده است و تخفیف‌های هم‌زمان با همدیگر قابل تجمیع نیستند.
تحت هیچ شرایطی خرید اشتراکی مجاز نیست و در صورت مشاهده این مورد اکانت کاربر متخلف مسدود خواهد شد. درصورتی‌که هنگام استفاده از درگاه آنلاین پرداخت، تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب او کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه طی مدت ۷۲ساعت مسترد خواهد شد.
درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد مانند اینکه یک محصول آموزشی را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید یا محصول اشتباهی را خریداری کند، باید درخواست خود را مبنی بر بازگشت وجه اضافی و یا تعویض محصول حداکثر تا ۷۲ساعت آینده به برینور اعلام کند. از زمان اعلام کاربر، فرایند مربوطه حداقل از ۷۲ ساعت بعد و فقط از طریق همان حساب کاربری که خرید با آن صورت گرفته انجام خواهد شد.
اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود برینور می‌تواند خریدهای قبلی را باطل کرده و درصورت موافقت خریدار ثبت سفارش را با قیمت اصلی انجام دهد.

بازگشت وجه

بازگشت وجه برای دوره‌های غیر حضوری حداکثر تا فقط ۷ روز پس از خرید دوره و به شرط دانلود حداکثر ۲۰ درصد محتوا و ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی تدریس مدرس یا سرفصل‌های ارائه شده امکان‌پذیر می‌باشد. در غیراینصورت امکان برگشت وجه وجود ندارد.
درخواست های بازگشت وجه بدلیل اینکه نیاز به بررسی بیشتر دارند، حتما باید به صورت تیکت در پنل کاربری برینور ثبت شود.
بازگشت وجه برای برای دوره‌های حضوری بلافاصله پس از پایان اولین جلسه و به شرط ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی تدریس مدرس با سرفصل‌های ارائه شده امکان‌پذیر می‌باشد. در غیراینصورت امکان برگشت وجه وجود ندارد.
پس از پایان جلسه دوم، در دوره‌های حضوری، با توجه به تخصیص ظرفیت، به هیچ وجه امکان انصراف از دوره و برگشت وجه وجود ندارد.
برای اعلام انصراف و بازگشت وجه ثبت‌نام دوره‌هایی که بصورت پیش ثبت‌نام انجام شده است، از زمان واریز مبلغ پیش ثبت‌نام فقط ۷ روز مهلت می‌باشد و درصورت عدم انصراف از دوره، بعد از مدت زمان تعیین شده بازگشت وجه صورت نمی‌گیرد.
در دوره های در حال برگزاری که بازه زمانی طول دوره در صفحه توضیحات آن دوره آورده شده است، چنانچه به دلایل مختلف از جمله مشکلات فنی مدت زمان دوره از بازه زمانی ذکر شده فراتر رود، برینور ملزم است حداکثر ظرف 6 ماه (پس از تاریخ اعلام شده جهت پایان) دوره مذکور را به اتمام برساند، در غیر این صورت، با احتساب این دوره 6 ماهه (و عدم اتمام دوره توسط برینور) چنانچه کاربر درخواست بازگشت وجه نماید برینور مبلغ دوره را مسترد خواهد کرد.

حقوق مالکیت مادی و معنوی

چه از دید قانون، و چه از دید اخلاق و شرع ،کپی برداری و بازنشر مطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول. از اینرو شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و افزایش سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست. شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده‌ها و هرگونه محتوا برای ما، به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک‌گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهید داد.
وب سایت و کلیه مطالب، ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن (شامل و نه محدود به همه اطلاعات، متن، فیلم‌ها، تصاویر، فایل تصویری و صوتی، طراحی‌ها و ایده‌ها)، متعلق به برینور می‌باشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند. شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وب سایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید.
شما حق استفاده کامل یا قسمتی از فیلم‌ها، صوت‌ها، تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهید داشت.
شما حق استفاده از برند برینور، لوگو، تمامی اسامی مرتبط، نشانه‌ها، نام دوره‌ها ، شعارها، نام دامنه و دیگر مشخصات مربوط به برینور را نخواهید داشت و حق مالکیت معنوی آن برای تیم برینور خواهد بود.
در صورت مشاهده هرگونه فروش و انتشار محصولات آموزشی برینور به هر نحو، با توجه به مجوز فعالیت این مجموعه و نیز آثار ثبت شده، مجموعه برینور این حق را دارد تا با ارایه مستندات به پلیس فضای سایبری، نسبت به اعاده حقوق مدرسین و ناشرین اقدام نماید. درصورت تخلف و انتشار محصولات آموزشی، حساب کاربران برای همیشه مسدود می‌گردد و اجازه دسترسی مجدد به محصولات را نخواهند داشت.

نظرات و محتوای مجرمانه

برینور می‌تواند هر گونه دیدگاه و یا مطلبی که توسط کاربرانش منتشر شده و شامل محتوای مجرمانه یا بی احترامی است را حذف و یا ویرایش نماید. منظور از محتوای مجرمانه درج کامنت‌های توهین‌آمیز و نامناسب و… است که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی محسوب می‌شود.
برینور می‌تواند در موارد تخلف کاربر مانند درج اطلاعات تماس شخصی، درج محتوای توهین آمیز و خلاف قانون و انتشار لینک نسبت به حذف یا تغییر دادن آن نظر اقدام کند.
برینور هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای منتشر و تبلیغ‌شده از سمت کاربران در بخش نظرات و یا سایر بخش‌ها ندارد و عواقب و مسئولیت‌ آن به‌طور کامل بر عهده کاربر خواهد بود.

به‌ روز رسانی و تغییرات

در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات ، برینور می تواند در هر زمان قوانین و سیاست های خود را تغییر دهد. این تغییرات با ذکر تاریخ در وب سایت برینور (صفحه قوانین) قرار میگیرد، انتظار میرود کاربران حداکثر ظرف مدت 7 روز پس از درج تغییرات نسبت به مطالعه و آگاهی از آنها اقدام نمایند. چرا که ادامه استفاده شما از وب سایت به منزله پذیرش تمامی تغییرات تلقی خواهد شد.

شرایط ویژه (فورس ماژور)

منظور از شرایط ویژه، شرایطی همچون قطعی سراسری اینترنت و ... است که از اختیارات برینور خارج بوده و ما کنترلی بر آن نداریم. در چنین شرایطی، برینور مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن سایت و قطع خدمات رسانی تا برطرف شدن شرایط ویژه نخواهد داشت.

پاسخگویی و نحوه ارتباط با برینور

برینور فقط از راه های ارتباطی صفحه تماس با ما و تیکت پشتیبانی جهت برقراری ارتباط با کاربران استفاده می کند و بالطبع کاربران نیز جهت برقراری ارتباط با برینور تنها از راه های مشارالیه میتوانند استفاده کنند.

بالا

تحول در مسیر یادگیری